Meist

Dumont Elekter nime all tegutseme aastast 2012

MEISTTeeme koostööd nii äri- kui eraklientidega

Dumont Elekter nime all tegutseme aastast 2012, kuid elekritöödega omame kogemust juba üle kümne aasta. Teeme koostööd nii äri- kui eraklientidega ning töö mahust lähtuvalt leiame lahendused nii väiksematele kui suurematele projektidele. Meie peamine tegevusvaldkond on elektritööd: elektri-, side-ja automaatikasüsteemide paigaldamine ning projekteerimine.

Meie teenuste nimekirja kuuluvad tugevvoolutööd, nõrkvoolu-ja automaatikatööd, siseelektritööd, samuti elektripaigaldiste hooldus, dokumentatsioon, mõõdistamised ning oma ala spetsialisti konsultatsioon.

Kliendi rahulolu ja tagasiside on meile väga tähtis- sellepärast on Dumont Elekter põhiväärtusteks kohusetundlikkus, vastutus ning pidev nõudlikkus oma teenuste parendamisel. Anname kõigile oma tehtud projektidele kaheaastase garantii alates tööde üleandmise hetkest.

Pikaajaline koostöö saab alati alguse usaldusest ja kvaliteetsest teenusest, mille taset püüame hoida stabiilselt kõrgel. Töötame iga päev selle nimel, et projektid nii uute kui ka vanade koostööpartneritega saaksid jätkuda sama edukalt ka tulevikus.

Meie missioon on ehitada ohutuid ja kvaliteetseid elektrisüsteeme eramutele, korteritele, suvilatele, tehastele ja äripindadele. Kliendi vajadusest lähtuvalt leiame igale projektile optimaalseima lahenduse ning usume, et ka kõige keerulisemad ülesanded on professionaali käe all teostatavad.